Meslek Seçimi

Meslek seçimi ve kariyer planlaması yolculuğunuzda yolunuzu aydınlatacak içerikler bu yazı dizisinde

Meslek Seçimi

Meslek Seçimi Nasıl Yapılır? 4 Etkili Metot!

Size bir sorum var, çok samimi bir şekilde cevap istiyorum: Kariyer hedefinizi belirlediniz mi? Yani gerçekten hayal ettiğiniz, peşinde koştuğunuz bir meslek hedefi var mı? Eğer yoksa, meslek seçimi sürecinde kullanabileceğiniz 4 etkili metodumuz var!

İnternetten Para Kazanmak

İnternetten Profesyonelce Para Kazanmanın 6 Yolu

Günümüzde internetten para kazanmak, maaşımın yanında ek bir gelirim olsun ya da cebimde bugünü kurtaracak param olsun mantığından çıkmaya başlamış durumda. Bu yazımızda sizlere internetten profesyonelce para kazanmanın 6 yolunu anlatacağız.

Geleceğin Meslekleri

Türkiye’de Geleceğin Meslekleri | 12 Yeni Meslek

2010’lu yıllar geride kaldı, artık 2020’li yıllardayız. Peki, önümüzdeki 10 yıllık süreçte ne gibi yeni işler ortaya çıkacak? Geleceğin meslekleri ve aranan özellikler için hazır mısınız? Önü açık meslekler ve geleceği olan meslekler listesi bu yazımızda!

Uluslararası İlişkiler Mezunu Ne İş Yapar

Uluslararası İlişkiler Mezunu Ne İş Yapar?

Uluslararası ilişkiler mezunu ne iş yapar? Uluslararası ilişkiler maaşı nedir? Ne kadar kazanır? Bir Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olarak bu sorulara etkileyici bir cevap vermek için oldukça detaylı bir analiz yaptık.

endustri-muhendisi-nedir

Endüstri Mühendisliği Ne İş Yapar | Maaşları Nedir?

Bir İK’cı olarak sizlere küçük bir tüyo: İşe alım uzmanlarının en çok sevdiği bölümlerden biri endüstri mühendisliği bölümüdür. Peki, endüstri mühendisliği nedir? Endüstri mühendisliği ne iş yapar, maaşları ne kadardır? Tüm soruların cevapları bu yazımızda!

Gıda mühendisliği Ne İş Yapar

Gıda Mühendisliği Mezunları Ne İş Yapar

Sürdürülebilir bir hayat için gıda tedariğinin önemi çok büyük. Gıda ve içecek sektörlerinin büyüklüğünü düşündüğümüzde gıda mühendisliği mezunlarına olan ihtiyaç da gün geçtikçe artıyor. Peki, gıda mühendisleri hangi şirketlerde çalışıyor?